ארון תקשורת 12u

 

ארונות תקשורת 19 - איזה סוגים מוצעים בשוק?

 
ארון תקשורת הוא מוצר הכרחי לכל חברה או ארגון שבו יש חדר תקשורת, חדר מחשבים או חדר שרתים. בתוך ארונות התקשורת מותקן הציוד הממוחשב של הארגון. המטרה המרכזית שלו היא לסדר את סביבת העבודה כך שמתאפשרת בקרה תמידית על ציוד התקשורת: החל מבדיקת טמפרטורת הציוד וקירורה באמצעות מאווררים, דרך אבטחת המידע ועד הגנה פיזית על הציוד.

כשמדובר בארונות תקשורת, יש עשרות סוגים שונים של ארונות, במחירים שונים ומספקים אחרים. אז איך בוחרים את הארונות הנכונים? קודם כל, מן הסתם, צריך להבין מהם צרכי האחסון ומה סוג התקשורת שהארון יכיל. ברמת העיקרון ציוד תקשורת בגודל סטנדרטי הוא בגודל 19 אינץ’. לכן, ארונות תקשורת 19 הם הנפוצים ביותר בשוק ארונות התקשורת.

אולם, גם בתחום ארונות תקשורת 19 יש סוגים רבים של מוצרים. ריכזנו עבורכם כמה מהארונות הנפוצים ביותר, והמפרטים הטכניים שלהם:
 

ארון תקשורת 12U

 
ארון תקשורת 12U הוא בעל עומק של כ-500 מילימטרים (משתנה מחברה לחברה). הוא מכיל אבטחת נעילה כדי למנוע גישה לא מורשה לציוד ולנתונים ומאפשר ניהול כבלים קל. כניסת הכבלים בדרך כלל מסופקת מלמעלה או למטה, כך שלא צריך לקדוח בארון או במקומות אחרים. הוא בעל מקום למאווררים בגודל של 120 מילימטרים.
 

ארון תקשורת 15U

 
ארון תקשורת 15U הוא בעל עומק של כ-550 מילימטרים, אך גם הגודל הזה משתנה בין חברה לחברה. הוא מתאים למשרדים בינוניים גדולים ובדרך כלל יגיע עם מאוורר, דלת ראשית עם מנעול ושתי דלתות צד. ארון תקשורת 15U מאפשר שילוב של מדף.
 

ארון תקשורת 20U

 
ארון תקשורת 20U משמש בדרך כלל לשרתים, לציוד רשת כמו נתבים ומתגים, לפנלים של טלפוניה וכדומה. הוא מותאים להצבה על הרצפה ואידאלי לשימוש תעשייתי או משרדי. עומקו הוא כ-600 מילימטרים, ומשקלו 52 קילוגרם. דפנות הצד של ארון תקשורת 20U נפתחות, ומאפשרות תחזוקה נוחה של החומרה המאוחסנת בתוכם.
 

ארון תקשורת 42U

 
מדובר בארון תקשורת שמתאים כבר לחללים גדולים ולאחסון ציוד רב. עומקו הוא 800 מילימטרים וגובהו מתנשא בדרך כלל ל-2 מטרים לפחות. כל הדלתות שלו נשלפות וננעלות, כך שהוא קל להתקנה ולתחזוקה. כושר ההעמסה שלו עומד על 800 ק”ג.
 

ארון תקשורת 44U

 
מדובר בארון הגדול ביותר שמוצע בקבוצת ארונות תקשורת 19. עומקו 800 מילימטרים וגובהו כ-2.2 מטרים. הוא מתאים למשרדים גדולים מאוד, ובפרט בעלי תקרה גבוהה. הוא מאפשר לנהל ולארגן ציוד רב, בעל כושר העמסה גבוה מאוד ומבנה יציב ומאובטח.

מחירי ארונות התקשורת עולים מן הסתם עם גודלם, ולרוב כדאי לרכוש עמם גם אביזרים נלווים כמו מדפים, מאווררים, פסי שקעים וכדומה.

מחפשים ארון תקשורת? פנו אלינו ונספק לכם את הייעוץ המקצועי ביותר בתחום.