בקרת כניסה לחניונים LPR

 
ניהול חניונים הוא לא דבר של מה בכך. צריך להיות בטוחים שרק רכבים מורשים נכנסים, צריך לדעת בדיוק כמה מקומות פנויים יש כדי לא להכניס רכבים כשאין מקום, אם מדובר בחניון ציבורי צריך לוודא שאף אחד לא יוצא בלי לשלם ובקיצור – תעסוקה שאין לה סוף ושיכולה לעלות ביוקר. לנו באברי אלקטרוניקה ישנם מספר פתרונות לבקרת חניונים!
 

זיהוי לוחית רישוי

 
עם מערכת LPR בקרת כניסה לחניונים הכול הופך פשוט יותר:

  • אפשרות כניסה רק לרכבים מורשים / בעלי מנוי
  • אפשרות למתן כניסה חד פעמית / למספר מוגבל של פעמים
  • התראה באמצעות רמזור לגבי מצב התפוסה של החניון
  • גביית תשלום אוטומטית המתבצעת באמצעות כרטיס החניה / זיהוי מספר הרישוי

כל היתרונות הללו מאפשרים חיסכון משמעותי בעלויות העסקת כוח אדם ייעודי, ומסייעים בניהול החניון בצורה זורמת ומסודרת להפליא.
 

התקנה יעילה של מערכת LPR

 
אין להסתמך על תאורה סביבתית בלבד, יש להשתמש בתאורת IR המופקת ממצלמת LPR של GeoVision – חיוני בתנאי חושך עם סנוור פנסים מכלי הרכב.

זווית בה מופיע המספר בתוך התמונה לגילוי לא תעלה על 8 מעלות – ראה תמונה ממחישה.
המערכת תדע להתמודד עם זויות גדולות יותר אולם הדבר יפגע משמעותית באמינות הגילוי. זרוע המצלמה יכולה לתקן חלקית מצב זה.
 
בקרת כניסה לחניונים
 
זווית הגילוי בציר האנכי לא תעלה על 30 מעלות – טווחי הגילוי תלויים בעדשת המצלמה, ובעצמת התאורה האינפרא אדומה של המצלמה. ניתן לכוון את המצלמה ל 5 עד 20 מטר ובתנאים מיוחדים עד 50 מטר.
 
בקרת כניסה
 
זווית צד להתקנה בצד הדרך – לא תעלה על 15 מעלות.
 
בקרת כניסה - איך זה עובד
 
רוחב הלוחית (החלק המספרי) מתוך רוחב התמונה הכולל (פריים) יהיה לכל היותר שליש ולכל הפחות חמישית מרוחב התמונה:

קטן מידי
 
בקרות כניסה לחניונים
 
גדול מדי
 
בקרת כניסה לחניון
 
חשוב: יש להגדיר הגדרות אנלוגיות למצלמת LPR באמצעות ממשק הכפתורים על גבי המצלמה: הגדרות כמו מהירות תריס, איזון לובן, מניעת סינוור וכדומה.
 
 

ניהול ובקרת חניונים

 
לא משנה אם אתם מחפשים פתרון שיבטיח כניסה של אנשים מורשים בלבד או כזה שיעזור לכם לנהל את מגרש החניה שבבעלותכם – אין ספק כי ברגע שתתקינו מערכת LPR לזיהוי רכבים בקרת חניונים, תפעול החניון יהיה הרבה יותר פשוט ואתם תוכלו להיות בטוחים שהכול מתנהל על הצד הטוב ביותר.

אנו משווקים מערכות LPR בקרת חניונים מתוצרת החברות המובילות, הנמכרות באחריות מלאה של היצרן. אצלנו מגוון סוגי מערכות, ביניהן כאלה המתאימות לחניונים גדולים וכאלה שמיועדות לחניונים קטנים. חלק מהמערכות מושתות על העיקרון של כרטיס חניה ואחרות על העיקרון של צילום מספר הרישוי של הרכב, כאשר הצוות המקצועי שלנו יסייע לכם בבחירת המערכת המתאימה לצורכיכם.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו עכשיו ונשמח לעמוד לשירותכם