מחירי תעוז מתח נמוך

 

הכירו את תעו”ז מתח נמוך - איך זה עובד וכמה גובים מאיתנו?

 
כולנו שומעים כל הזמן על תעו”ז מתח נמוך, תעו”ז מתח גבוה - אבל מה הוא באמת התעו”ז? כיצד הוא עובד?

התעו”ז הוא תעריף עלות החשמל לפי עומס המערכת וזמן הצריכה - מה שמושפע באופן ישיר מגובה המתח של המערכת. התעו”ז למעשה יוצר את הקשר שבין עלות ייצור החשמל, אספקתו והמחיר שנגבה עבורו. כך למעשה התשלום החודשי הקבוע עבור החשמל נקבע בהתאם למתח האספקה, אך גם לפי עונות השנה, היום בשבוע והשעה במהלך היום - התעו”ז הוא למעשה הנוסחה שמשכללת את כל אלה יחד ויוצרת תעריף. לכן, מחירי תעו"ז מתח נמוך שונים בתכלית ממחירי תעו"ז מתח גבוה.

מחיר החשמל נקבע על פי שלוש תקופות במהלך יממה: פסגה, גבע ושפל. על פי המשתמע, מחיר החשמל בפסגה הוא הגבוה ביותר ובשפל הנמוך ביותר. בגבע מדובר במחיר ברמת ביניים. קיבלתם חשבון גבוה במיוחד אבל אם יודעים שאתם עובדים בעיקר בשעת השפל? בחשבון החשמל שלכם אמורה להיות מפורטת הצריכה לפי מקבצי השעות השונים - בדקו אותם.

כאמור, גם לקוחות מתח גבוה וגם לקוחות מתח נמוך משלמים על פי מודל תעו”ז. תעו”ז מתח נמוך נגבה מלקוחות המחוברים ב-3/200 אמפר ומעלה, וגם על לקוחות שצריכתם במהלך השנה עלתה על 40 אלף קוט”ש (קילוואט לשעה). מחירי תעו"ז מתח נמוך עבור לקוחות שצריכתם הפכה נמוכה מ-40 אלך קוט”ש במהלך השנה, ייקבעו לפי בחירתם על פי תעריפים אחידים.
 

מערכות מתח נמוך

 
מהי בכלל מערכת מתח נמוך?
מערכות מתח נמוך הן מערכות חשמליות, שצורכות רמת מתח נמוכה. אילו מערכות אנחנו מכירים שמשתייכות לקטגוריה הזו? מערכות אזעקה, מערכות בקרת כניסה, רשתות מחשבים, מערכות גילוי עשן, כיבוי אש וכדומה.

כדי להתקין מערכות מתח נמוך צריך לעבור הכשרה מיוחדת ולדעת כיצד לעבוד עם מערכות מהסוג הזה. כאן באברי אלקטרוניקה אנחנו עובדים עם טובי המומחים בתחום מערכות המתח הנמוך כבר יותר מארבעה עשורים. אצלנו תוכלו למצוא את הייעוץ המקצועי, המוצרים האיכותיים והאנשים המנוסים ביותר שיסייעו לכם בתהליך - החל מתכנון מערכות מתח נמוך ועד התקנתו. צרו קשר עכשיו ונסייע לכם בכל בעיה.