מערכות כריזה ושמע

 

מערכות כריזה ושמע לבתי ספר – מקצועיות ללא תחרות

 
שימוש במערכות כריזה חיוני בכל בית ספר או מוסד חינוכי אחר. הדרך היחידה בה אפשר יהיה להעביר מסרים אחידים בזמן אמת לקבוצה כה גדולה היא מערוכת כריזה ושמע עם יכולות מתאימות. הגישה אל המערכת המותקנת בבית הספר ניתנת למספר מצומצם של אנשי סגל תוך בחירה שלכם. תפעול המערכת נוח ופשוט, הממשק ידידותי למשתמשים ואין כל צורך בידע טכני.
 

מערכות כריזה כאמצעי בטיחות

 
שמירה על בטיחות הילדים והצוות החינוכי במתחם בית הספר מחייבת אתכם ביכולת להעביר מיד התראות ביטחוניות יחד עם הנחיות פעולה מדויקות. המערכת המומלצת לשימוש במוסדות חינוך היא מערכת כריזה מפוצלת העומדת בתקן של משטרת ישראל ורשויות הכיבוי.
על פי בקשה ניתן יהיה לשלב גם סירנות או חיבור אל מערכת "צבע אדום".

מערכות כריזה ושמע מכל סוג זקוקות להתקנה מקצועית המתבצעת על ידי איש מקצוע. בכדי להבטיח כי המערכת תפעל כשורה ולא תאכזב אתכם ברגע האמת, אל תתפשרו על פחות מהתקנה מקצועית איכותית.
במעמד ההתקנה בקשו לקבל ייעוץ והדרכה להפעלה נכונה, בדיקות תקינות תקופתיות וטיפול בתקלות פשוטות בעצמכם. ככל שתדעו יותר על המערכת ותגלו יותר מעורבות כך תצליחו להפיק ממנה יותר. כדאי לדעת, עם מערכת כריזה מפוצלת תוכלו לכרוז לאזורים שונים בנפרד.
 

האם מערכת כריזה משמשת גם מערכת שמע?

 
ההפרדה בין 2 המערכות חשובה מאוד. מערכת כריזה מיועדת להודעות חירום ואינה מותאמת לשימוש כמערכת הגברה או השמעת מוזיקה. מגבר של מערכות כריזה מאפשר חיבור של כמה רמקולים או שופרים במקביל לקבלת עצמת הסאונד. מגבר של מערכת הגברה מתאים לרוב לחיבור של 2 רמקולים בלבד. עם מגבר של מערכות כריזה תוכלו לחבר שופר גם במרחק של מאות מטרים מהמגבר. מערכות הגברה של מערכות שמע מתאימות לחיבור של רמקולים במרחק של כ-20 מטרים לכל היותר.
 

מה ההבדל בין רמקול לבין שופר?

 
שימוש בשופר במערכות כריזה מצליח למקד את הקול אל כיוון מסוים, השופר מצליח להישמע למרחק רב. הרמקול מאפשר רק פיזור של הקול בסביבה הקרובה ואינו מתאים להעברת מסרים קוליים למרחק רב. רמקולים מתאימים הרבה יותר להשמעת מוזיקה מאשר שופרים.

מערכות כריזה ושמע לבתי ספר הן המומחיות שלנו.
אם יש לכם שאלות נוספות צוות המומחים של חברת אברי אלקטרוניקה עומד לרשותכם