מערכות כריזה לבתי ספר

 

מערכת כריזה לבית ספר לניהול נכון של מצבי חירום

 
ריכוז של מאות ילדים ומבוגרים בתוך מתחם אחד מחייב בהתקנה של אמצעי בטיחות. מערכות כריזה לבתי ספר נמצאות ברשימת ציוד החובה לשמירה על בטיחות וסדר במתחם בית הספר.
מערכת הכריזה חיונית להעברת מסרים אחידים בזמן אמת אל כל הנוכחים בשטח בית הספר. המערכת משמשת להעברת הנחיות ומסרים קצרים, התראה והנחיות במצבי חירום.

כיום, כל מוסד חינוכי זקוק למערכת כריזה איכותית התואמת את התנאים בשטח. בכדי להבטיח לעצמכם מערכת כריזה לבית הספר שתישמע בכל מקום ותפעל בצורה תקינה בשעת חירום, אתם זקוקים לאנשי מקצוע. התקנת מערכת כריזה לבתי ספר דורשת ניסיון, על הצוות המקצועי לבחון את גודל המתחם, לבחור את האזורים בהם יוצבו שופרים לכיסוי מלא של המתחם. ההיכרות של אנשי המקצוע עם הטווח של כל שופר יבטיח לכם מערכת כריזה המכסה את השטח כולו.
 

4 טיפים לבחירה נכונה של מערכת כריזה לבית ספר

 
  • מערכת ידידותית לשימוש ופשוטה לשימוש.
  • מערכת מתואמת לשטח בית הספר.
  • התקנה מקצועית נכונה המתבצעת על ידי איש מקצוע.
  • שימוש נכון במערכת יחד עם תחזוקה נכונה.
 

ניהול נכון של מערכות כריזה לבתי ספר

 
מערכת כריזה לבתי ספר תוכל לשמש להעברת מסרים באופן יומיומי או רק לשעת חירום. אתם אלו שמחליטים האם לעשות שימוש במערכת רק במצבי חירום או לברך באמצעות המערכת את כלל התלמידים בברכת "בוקר טוב" בכל יום.

ההחלטה לעשות שימוש במערכת רק בעת חירום תגרום להתייחסות רצינית יותר של הילדים והצוות למסרים של מערכת הכריזה. ברגע בו הם ישמעו את מערכת הכריזה מופעלת הם יבינו מיד כי מדובר במצב חירום ויגיבו בהתאם.

על מנת להבטיח את תקינות המערכת בשעת חירום יש לבצע בדיקות תקינות שגרתיות. אחת לשבוע לפחות כדאי יהיה לבצע בדיקת תקינות. ניתן יהיה לבצע את הבדיקה בזמן בו התלמידים אינם שוהים בבית הספר. כדאי יהיה למנות מספר אנשי צוות כאחראים ישירים לתפעול המערכת ותחזוקה של המערכת.

אם יש לכם שאלות נוספות על מערכות כריזה לבתי ספר צרו קשר עם צוות המומחים שלנו