מערכות כריזה משטרתיות לרכב

 

מערכות כריזה משטרתיות לרכב

 
כידוע, משטרת ישראל היא הגוף הבלעדי, אשר יכול לבצע שימוש בסירנה, אשר נמצאת במערכות כריזה משטרתיות, ולמרות זאת ארגוני אבטחה, בטיחות והתנדבות רבים, שאמונים על שמירת השקט ושלום הציבור, יוכלו למצוא במערכות אלה, עזר חשוב, אך עליהם לבצע שימוש אחראי ושקול. לאילו ארגונים וגופים מתאים השימוש במערכת כריזה משטרתית לרכב? ואילו מערכות מוצעות?
 

הארגונים להם מתאים השימוש במערכת כריזה משטרתית לרכב:

 
ארגונים לשעת חירום לרבות, מד"א, אמבולנסים, רכבי ניידות טיפול נמרץ, מערך כיבוי האש, משטרה, מתנדבים, שיטור מקומי, עיריות, פיקוח וצה"ל.
 

שימוש ברשתות קשר בשוק הפרטי:

 
חברות או בעלי עסקים, אשר עובדים בקשר ישיר עם שליחים/ בעלי מקצוע או עובדי שטח, ונדרשים לתקשורת רציפה וחסכונית, המאפשרת גמישות, זמינות גבוהה ושקיפות כגון: תחנת מוניות, חברות שילוח ועוד.

כמו כן מפעלים ומחסנים גדולים, מוסדות לימוד להשכלה גבוהה ובתי ספר, אתרי עבודה, לרבות אתרי עבודה בתחום הבניין, ימצאו שילוב של מערכות כריזה משטרתיות ומערכת כריזה לרכב ביטחון אמצעי נוסף להתראה בפני מפגעים ולשמירה על רמת בטיחות גבוהה.

 

אילו מערכות מוצעות בשוק:

 
  • מיקרופון כריזה בחירום דגם PKM
מדובר על מיקרופון אשר מאוחסן בתוך קופסת מתכת, אותה ניתן לקבע לקיר, והיא בעלת מנעול עם לשונית, כך שלמורשים בלבד מתאפשרת גישה למיקרופון. היא מגיעה עם שלט פולט אור וגונג אוטומטי, ומשקלה כ- 200 גרם.

  • רמקול שופר 300 וואט
מתאים להתקנה במוסדות גדולים כמו בתי ספר, מפעלים, מחסנים, אתרי עבודה, מקומות בילוי ועוד.
הוא עמיד לכל תנאי מזג האוויר, מגובה בתו תקן, ומשמש לשגרה ולחירום.
 
לחברת אברי אלקטרוניקה צוות של טכנאים ואנשי שטח, אשר יעניקו מענה מהיר ומידי עבור התקנות וטיפול בתקלות.
החברה מעניקה פתרונות אינטגרציה למערכות טכנולוגיות, שירותי תשתיות תקשורת ואלקטרוניקה למערכות מתח נמוך ייעוץ והקמת תשתיות של מערכות קול, בקרה, מולטימדיה ורשתות מאז 1974.

לקבלת ייעוץ עבור בניית מערך הכריזה בארגון שלך
ולהתרשמות מאמצעי ההגברה ומערכות כריזה משטרתיות ומערכות לרכבי בטחון,
צרו איתנו קשר ונשמח לעזור.