מערכת כריזה תקן 1220/3 בשילוב מערכת גילוי עשן

 
מערכות כריזה משולבות הינן דרישת רשות הכבאות במקומות שייקבעו על ידה כגון בתי חולים, בתי אבות, בתי מלון, קניונים אולמות ספורט,וכול מבנה חדש שמוקם.(כולל בתים משותפים מעל 7 קומות)
התקנת מערכות כריזה משולבות מתבצעות עפ"י תקן 1220 חלק 3.

אברי אלקטרוניקה מתקינה מורשית ונותנת שירות, למערכות גילוי משולבות כריזה של חברת "טלפייר".
קיימות סדרות שונות של מערכות כריזה, סדרת TFVX וסדרת 300- TFVE אשר הינן סדרות של מערכות כריזת חירום ופינוי המשולבות במערכות גילוי האש מתוצרת טלפייר.

מערכות הכריזה מסדרת TFVX נושאות את תו התקן האמריקאי 864 UL ומערכות הכריזה מסדרת 300-TFVE נושאות את תו התקן האירופאי 54-EN. שתי הסדרות מאושרות ע"י התקן הישראלי 1220 חלק 3.

מערכות הכריזה המשולבות מחוברות לרכזת גילוי האש ולטלפון הכבאים, (בבנין רב קומות) ולכן בעת אירוע אש, הן מאפשרות להשמיע אזעקה, לכרוז הודעות פינוי ואף מאפשרות שיחה עם הכבאים הפזורים במבנה.

ההבדל בין מערכת מאושרת תקן 1220 למערכת רגילה הוא שמערכות הכריזה המשולבות מבוקרות, כלומר בעת נתק או קצר על קווי הרמקולים או המיקרופונים, תתקבל התראת תקלה ברכזת גילוי האש שתבטיח תפקוד תמידי של מערכות הכריזה.
יתרון נוסף למערכות הכריזה המשולבות הינו יכולת חלוקה לאזורים מרובים באמצעות כרטיס 742-ADR שמחובר ישירות לרכזת גילוי האש ומתוכנת ממנה ישירות . יתרון זה מאפשר לחלק קו רמקולים אחד לאזורי כריזה מרובים ומאפשר להפוך כל רמקול ליחידת כריזה כתובתית.

 
לפרטים נוספים, צרו קשר באתר שלנו, או התקשרו אלינו